Australijczyk i przyjaciele pomagają właścicielowi restauracji Pattaya po kolacji i incydencie Dasher

Pattaya, Tajlandia-

Media TPN relacjonowały niedawno sytuację, w której właściciel lokalnej restauracji Pattaya kazał niezidentyfikowanemu mężczyźnie zjeść obiad i pędzić, zostawiając rachunek na prawie tysiąc bahtów.

Teraz, chociaż podejrzany nie został złapany, mamy pozytywną aktualizację dla naszych czytelników.

Jeden z naszych stałych czytelników, Paul Kinsey z Adelajdy w Australii, kto jest właścicielem lokalnej firmy turystycznej, którą można znaleźć tutaj, skontaktował się z The Pattaya News i zaproponował, że odwiedzi restaurację wraz z ekipą przyjaciół i pomoże właścicielowi.

Grupa nie tylko cieszyła się pysznym jedzeniem, za które oczywiście zapłaciła, jak pokazano poniżej, ale także dała właścicielce, pani Jinwara Rebedef, restauracji „Kin Kab Kia” przy Thepprasit Road, tysiąc bahtów w ramach podziękowania.

Dziękuję Paulowi, Lolarowi i wszystkim, którzy jej pomogli!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/