Mieszkańcy Pattaya mają dość nastolatków dopuszczających się obscenicznych czynów na publicznej plaży

Pattaya —

Mieszkańcy Pattaya wzywają policję do znalezienia grupy napalonych nastoletnich par, które otwarcie kopulowały na plaży w czwartek rano, 7 czerwca.

Zespół Pattaya News udał się wczoraj po południu, 7 czerwca, w celu zbadania przedmiotowego obszaru w parku publicznym Hat Krating Lai w subdystrykcie Naklua w dystrykcie Banglamung, po tym, jak zaniepokojeni obywatele powiadomili go o kilku nastolatkach angażujących się w akty cielesne na skałach w obrębie park publiczny.

Według mieszkańców do niepokojącego incydentu doszło wczoraj, 02 czerwca, około godziny 00:7. Anonimowi świadkowie ujawnili prasie, że siedzieli na plaży, delektując się posiłkiem i powiewem wiatru, kiedy przybyła grupa 5-6 nastoletnich chłopców i dziewcząt w wieku około 18-20 lat. Grupa podzieliła się na pary i znalazła ustronne miejsca wśród skał. Następnie otwarcie angażowali się w czynności seksualne, nie zwracając uwagi na spojrzenia turystów siedzących w pobliżu.

Część turystów nagrała film z nastolatkami i przekazała go odpowiednim organom ścigania. Według nagrania cały niegrzeczny akt trwał około 3 minut.

Według turystów powiedzieli, że odpowiednie władze powinny podjąć działania przeciwko osobom zaangażowanym w ten incydent, ponieważ był on nielegalny i znacznie nadszarpnął wizerunek Pattaya jako znanego na całym świecie miejsca turystycznego.

W rozmowie z panem Somchai Sornaroonem, 62-letnim oficerem ochrony stacjonującym w parku publicznym Hat Krating Lai, powiedział, że regularnie zauważa nastolatków wałęsających się po okolicy każdej nocy od 02:00 do 04:00. Powiedział, że wczorajszy incydent był niepokojący i że policja powinna podjąć poważne działania.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.