Nieruchomość: Piękne mieszkanie z dwiema sypialniami przy plaży dostępne na sprzedaż w Bang Saray, Sattahip - nowo obniżona cena

Wspaniałe mieszkanie z dwiema sypialniami jest dostępne na sprzedaż w Delmare w Bang Saray, Sattahip. W pełni umeblowane, na obce nazwisko. Dostęp do plaży, ochrona, basen, siłownia i piękna okolica.

Wiele więcej zdjęć jest dostępnych na życzenie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, wycieczki po obiekcie i więcej szczegółów, patrz poniżej, skontaktuj się bezpośrednio z agentem, a nie z wiadomościami. Tylko poważne oferty/odsetki.

Kliknij lub dotknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji z naszego portalu nieruchomości.

Cena aukcji:

  • 7,800,000฿

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą tej nieruchomości, zadzwoń pod numer 088-9272454 (Punnipa) lub dodaj numer linii: punnipa29.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/