Lunique Real Estate łączy siły z Banyan Tree Group, aby odsłonić „Skypark Lucean Jomtien”

Jomtien Pattaya –

Poznaj luksusowe życie nad morzem w „Skypark Lucean Jomtien Pattaya”.

Położony w sercu Jomtien, Skypark Lucean Jomtien Pattaya z dumą zajmuje swoje miejsce wśród wyróżniających się marek grupy Banyan Tree. Niedawne wielkie wydarzenie inaugurujące miało miejsce po południu 19 września 2023 r. i zostało zaszczycone przez panią Uradee Kunkiratiyut, dyrektor generalną Lunique Real Estate Company Limited i pana Stuarta Davida Readinga, dyrektora zarządzającego Banyan Tree Group Property Development . Urok wydarzenia dodatkowo wzmocniła obecność gościa specjalnego, słynnego aktora „Boy” Pakorna Chatboriraka.

Dzięki imponującej inwestycji o wartości do 1 miliarda bahtów projekt zyskał natychmiastowe rezerwacje przed oficjalnym uruchomieniem. Zaczynając od kuszących 3.6 miliona bahtów i mając pewność, że sprzedaż zakończy się w ciągu zaledwie 2 lat
Pani Uradee powiedziała, że ​​projekt ucieleśnia esencję dobrego spędzania czasu z rodziną, płynnie wyrażając go w projekcie luksusowego nadmorskiego apartamentowca w sercu Pattaya. Każdy szczegół został starannie zaprojektowany, aby harmonijnie komponował się z dziewiczym naturalnym otoczeniem, oferując niezrównane i wciągające doświadczenie relaksu.

Dzięki światowej klasy zarządzaniu przez Banyan Tree Group projekt ten ustanawia nowy standard luksusowego życia. Jako dumni właściciele jednostek Skypark Lucean Jomtien Pattaya, zostaniesz automatycznie powitany w The Sanctuary Club, bramie do świata ekskluzywnych korzyści i znacznych zniżek na usługi oferowane przez Banyan Tree Group na całym świecie.

Projekt ten, obejmujący ponad 8 rai (około 13,000 4.5 metrów kwadratowych) doskonałej działki, może poszczycić się imponującą całkowitą wartością inwestycji wynoszącą 60 miliarda bahtów. Projekt składa się z dwóch etapów, fazy A obejmującej 31-piętrowy budynek i fazy B obejmującej 899-piętrowy budynek, w sumie 200 mieszkań. Budynki te znajdują się zaledwie XNUMX metrów od plaży Jomtien i oferują wiele udogodnień zapewniających pełne i wyjątkowe wrażenia z życia.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem projektu lub uzyskaniem dalszych szczegółów mogą umówić się na spotkanie i zadać pytanie pod numerem 098-861-2727 lub zapoznać się z dodatkowymi informacjami o projekcie na stronie internetowej www.skyparklucean.com.

Pan Stuart wyraził swoje podekscytowanie, stwierdzając: „Jesteśmy zachwyceni podpisaniem umowy o współpracy z Lunique Real Estate. Oznacza to znaczący krok w kierunku stworzenia nowego punktu odniesienia dla mieszkań własnościowych w rejonie Pattaya. Dzięki centralnej lokalizacji, która wspiera wszystkie działania i pozwala mieszkańcom zanurzyć się w naturalnym pięknie plaży Jomtien, Pattaya w dalszym ciągu jest bramą do wzrostu gospodarczego, przy dużym popycie na nieruchomości. Ogromne zainteresowanie i odzew, jaki otrzymaliśmy po otwarciu rezerwacji w pierwszej fazie, są naprawdę satysfakcjonujące.”

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/