Zamknięcie wezwania na schody ruchome w centrum handlowym Chiang Mai wywołuje alarm w tajskich mediach społecznościowych

Chiang Mai —

3 października 30 r. o godzinie 10:2023 wiele źródeł w mediach społecznościowych podało, że w słynnym centrum handlowym w Chiang Mai studentka utknęła sznurowadła w rowku schodów ruchomych. Na szczęście w porę zdjęła buty i nic jej się nie stało.

Niezidentyfikowana studentka ujawniła, że ​​spędzała czas z przyjaciółmi w centrum handlowym, korzystając z schodów ruchomych z piętra G na piętro B1, a na ostatnim stopniu jej sznurowadła utknęły w rowku schodów ruchomych. Miała luźne sznurowadła, ale nie sądziła, że ​​doprowadzi to do strasznego zdarzenia.

Jednak sprzątaczka w centrum handlowym była świadkiem zdarzenia i pośpieszyła, aby nacisnąć przycisk stop, zanim pomogła wyciągnąć buty. Schody ruchome działają już normalnie.

Dział public relations centrum handlowego przestrzegł wszystkich korzystających z schodów ruchomych, że należy odpowiednio się ubrać i zawiązać sznurowadła, gdyż może to doprowadzić do nieoczekiwanego zdarzenia.

Władze Tajlandii analizujące incydent nie podały jednak nazwy centrum handlowego. Alarm w mediach społecznościowych wywołał szokujące wydarzenie o godz podróżnik na lotnisku Don Mueang na początku tego roku, w wyniku którego Tajka straciła nogę.

Incydent ten doprowadził do procesów sądowych i licznych przeglądów bezpieczeństwa schodów ruchomych i ruchomych chodników w całej Tajlandii.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.