Fundacja Hand to Hand w Pattaya organizuje wydarzenie rowerowe/spacerowe wokół jeziora Maprachan

Pattaya, Tajlandia-

W sobotę 7 października Fundacja Hand to Hand zorganizowała pierwszą doroczną imprezę rowerową lub spacerową wokół jeziora Maprachan. Z The Cycle Hub wyruszyło pięćdziesiąt siedem osób na rowerach, deskorolkach, pieszo, a także w wózkach.

Uczestnicy poruszali się po jeziorze we własnym tempie i w swoim stylu. Ludzie tyle razy, ile chcieli, jeździli rowerem lub spacerowali po jeziorze, a po drodze było mnóstwo stacji z wodą. Wszyscy świetnie się bawili i pozostali zdrowi.

Dziesięć osób z Fundacji Ręka w Rękę zakończy 800 października swoją 15-kilometrową przejażdżkę rowerem. Przez 50 dni pokonywali na rowerze 16 km dziennie, aby pomóc w zbiórce pieniędzy na ryż, mleko i pampersy. Jeśli chcesz wesprzeć akcję, możesz przekazać darowiznę za pośrednictwem:
https://www.globalgiving.org/projects/sponsored-bike-ride-2023/

Nazwa banku: Bank Bangkok
Numer oddziału: 676
Numer konta: 676- 0 – 17768- 0
Kod Swift banku: BKKBTHBK
Nazwa konta: Fundacja Hand to Hand
Typ konta: Konto oszczędnościowe w formie książeczki oszczędnościowej
Numer rejestracyjny fundacji: Chor Bor 11

Więcej o Fundacji Hand to Hand dowiesz się klikając lub dotykając tutaj.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/