Nieustępliwy japoński pasażer spowodował nocny konflikt taksówkowy na komisariacie policji w Pattaya

Pattaya —

11 października 16 r. o godzinie 13:2023 pan Yutthapong Khunpini, 35-letni kierowca transportu pasażerskiego, odebrał 70-letniego japońskiego pasażera z hotelu w Pattaya City na komisariat policji w Pattaya City . Jednak niezidentyfikowany japoński pasażer odmówił wyjścia.

Yutthapong ujawnił, że po zabraniu pasażera do miejsca docelowego, czyli na komisariat policji w Pattaya City, pasażer nonszalancko położył się na tylnym siedzeniu. Następnie Japończyk uparcie odmawiał wyjścia.

Pattaya Z pomocą przybyli policjanci, którzy następnie nakłonili pasażera do opuszczenia samochodu, ten jednak był uparty. Funkcjonariusze musieli siłą wyciągnąć pasażera i zaprowadzić go do wnętrza stacji.
Początkowo Yutthapong zgodził się nie wszczynać dalszego postępowania sądowego i kontynuował swoją służbę.

Niezidentyfikowany Japończyk miał problemy z barierą językową i nie wyjaśnił jasno, dlaczego pierwotnie chciał udać się na stację. Mężczyzna miał także kask rowerowy i wydawało się, że nagrywa całe zdarzenie swoim telefonem, prawdopodobnie na potrzeby mediów społecznościowych.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.