AKTUALIZACJA: Hiszpański szef kuchni oficjalnie oskarżony o morderstwo po poćwiartowaniu Kolumbijczyka na wyspie Pha Ngan

Wyspa Pha Ngan, Surat Thani-

Hiszpański szef kuchni i wpływowa gwiazda został oficjalnie oskarżony o morderstwo po tym, jak w sierpniu tego roku poćwiartował kolumbijskiego chirurga, podobno swoją kochankę, na wyspie Pha Ngan.

Nasze poprzednie historie:

Ludzka miednica z wciąż przyczepionymi jelitami została znaleziona na wysypisku śmieci na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Tajska policja aresztowała hiszpańskiego podejrzanego o rzekome zamordowanie i poćwiartowanie swojego kolumbijskiego partnera na południowej wyspie turystycznej Pha Ngan, Surat Thani.

Zespół medycyny sądowej potwierdził, że części ciała znalezione na wysypisku śmieci na turystycznej wyspie Pha Ngan w Tajlandii, Surat Thani, należą do Kolumbijczyka, który prawdopodobnie został zamordowany przez swojego hiszpańskiego kochanka.

Teraz aktualizacja:

W czwartek (26 października godzth) Pan Daniel Jeronimo Sancho Bronchalo, lat 29, obywatel Hiszpanii, został zabrany przez funkcjonariuszy z więzienia okręgowego Samui do Sądu Prowincjonalnego Koh Samui. Reporterom nie pozwolono jednak robić zdjęć podejrzanemu, gdy wysiadał z pojazdu. Na rozprawie w sądzie był obecny jego ojciec, znany hiszpański aktor Rodolfo Sancho Aguirre.

Prokuratorzy złożyli pozew przeciwko oskarżonemu, panu Danielowi, w związku z zamiarem morderstwa oraz przeniesieniem lub zniszczeniem ciał lub części ciał w celu ukrycia śmierci.

Jednakże pan Daniel poprosił sędziego o tłumacza języka hiszpańskiego na pozostałą część procesu. Powiedział, że nie jest dobry w języku angielskim i martwi się jakimś błędem w języku angielskim i/lub nieporozumieniem. Sąd Prowincjonalny Koh Samui odroczył rozprawę do 13 listopada przyszłego miesiąca.

TPN Media zauważa, że ​​niezależnie od tłumacza, pod warunkiem, że rozprawa będzie prowadzona w języku tajskim, podobnie jak cała związana z nią dokumentacja.

Ta konkretna sprawa wzbudziła duże zainteresowanie mediów społecznościowych w Hiszpanii ze względu na wysoką pozycję podejrzanego.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się w naszej siostrzanej witrynie internetowej The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.