Mężczyzna rzekomo ukradł telefon pracownikowi restauracji Pattaya i pozostawił niezapłacony rachunek

Pattaya —

Mężczyzna rzekomo ukradł telefon komórkowy o wartości 12,000 XNUMX bahtów pracownikowi baru i restauracji Beach Spot w rejonie Jomtien Beach w prowincji Chonburi, po czym uciekł.

Wersję wideo tej historii można zobaczyć na naszym YouTube.

Do zdarzenia doszło 10 listopada około godziny 8:40. Podejrzany, opisany jako mężczyzna ubrany w białą koszulę, brązowy smoking i czarne spodnie, został uchwycony przez kamerę CCTV restauracji, gdy wchodził do lokalu, zamawiał piwo, stek rybny i skrzydełka z kurczaka. Po wypiciu jednej butelki piwa zamówił następną i wspomniał, że dołączy do niego znajomy. Później poprosił o dodatkowe zamówienie na stek.

Podczas gdy personel przygotowywał jedzenie w kuchni, podejrzany zniknął. Początkowo 42-letnia Wilairat Khamklang, pracownica restauracji, ujawniła dziennikowi „The Pattaya News”, że według niej mężczyzna mógł udać się do toalety, ale po chwili okazało się, że ją opuścił. Po sprawdzeniu kasy pani Wilairat była zszokowana, gdy odkryła, że ​​w kasie nie ma jej telefonu komórkowego Samsung Galaxy A53, który pozostawiła bez nadzoru.

Personel zasięgnął informacji u okolicznych mieszkańców i dowiedział się, że podejrzany uciekł na motocyklu. Pani Wilairat zgłosiła incydent policji w Pattaya, ujawniając, że nie jest pewna narodowości podejrzanego, ponieważ mówił trochę po tajsku zmieszanym z angielskim.

Nieszczęsna pracownica powiedziała, że ​​jej telefon jest wart około 12,000 XNUMX bahtów, a mężczyzna również nie zapłacił za zamówione jedzenie. Tymczasem policja w Pattaya prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie zdarzenia i przegląda nagrania z telewizji przemysłowej, próbując zidentyfikować i zatrzymać podejrzanego.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.