Śmiertelna konfrontacja na granicy Chiang Rai: tajlandzcy strażnicy przechwytują 200,000 XNUMX tabletek amfetaminy w ramach operacji przemytu narkotyków

Chiang Rai-

12 listopada 2023 r. oficerowie armii Pha Muang rozpoczęli inspekcję miejsca strzelaniny pomiędzy przemytnikami narkotyków a tajskimi strażnikami w Mae Fah Luang w Chiang Rai. Skonfiskowano 200,000 XNUMX tabletek amfetaminy, a jeden przemytnik narkotyków zginął podczas strzelaniny pomiędzy funkcjonariuszami a podejrzanymi – podają urzędnicy.

Według raportu armii Pha Muang funkcjonariusze śledczy otrzymali informację, że miał miejsce przemyt narkotyków z sąsiedniego kraju do granicy Tajlandii. Następnie tajlandzcy strażnicy patrolowali zgłoszony obszar.


9 listopada 00 roku o godzinie 11:2023 strażnicy zauważyli podejrzaną grupę 4-5 osób z bagażami i niezidentyfikowaną bronią palną. Następnie strażnicy poprosili rzekomych przemytników narkotyków o kontrolę przed strzelaniną, która trwała 5 minut.

Po strzelaninie strażnicy otoczyli teren, aż do rana, gdy znaleziono ciało przemytnika narkotyków, w którym znajdowały się dwie pozostawione torby pełne amfetaminy zawierającej ponad 200,000 XNUMX jednostek.

Początkowo funkcjonariusze śledczy z Mae Fah Luang skonfiskowali sporny majątek i zobowiązali się do zatrzymania zaangażowanych osób w celu dalszego postępowania sądowego.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.