Ultimate Pattaya Christmas Party już wkrótce!

Czy jesteś gotowy na NAJWIĘKSZĄ imprezę świąteczną w Pattaya?
Wieczór pełen zabawy i rozrywki w wykonaniu międzynarodowej orkiestry rockowej oraz profesjonalny pokaz mody, którego produkcja kosztuje 2 miliony bahtów. Profesjonalny pokaz mody z udziałem supermodelek Miss Tajlandii/Miss Universe na wybiegu.

Holenderska mega-rockowa orkiestra B2F dołączy do członków Rangsit Symphony Orchestra podczas jedynego w swoim rodzaju, niezapomnianego show muzycznego zawierającego Twoje ulubione hity od lat 50. do czasów współczesnych. Elvis, ELO, Tom Jones, Beatles, Michael Buble – żeby wymienić tylko kilku. B2F posiada pełną sekcję dętą i smyczkową!!!

Nie zabraknie VinesToVino z ogromnymi rabatami na wino.
E-mail biuro@vinestovino.comza bilety.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie szczegóły wydarzenia…
https://business.thepattayanews.com/ultimate-christmas-party-show-pattaya/

Poprzedni to wpis sponsorowany.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/