Rotary Club Pattaya Centre International Magic Dental z doktorem Nuchem to ogromny sukces

Pattaya, Tajlandia –

Doktor Nuch, współwłaściciel kliniki „iLke Dental” w Pattaya, powitał 300 dzieci, które w piątek rano, 17 listopada, uczestniczyły w niezwykłej lekcji szkolnej. Dotyczyło opieki stomatologicznej, szczególnej opieki i tego, co należy zrobić, aby ją zachować i pielęgnować przez całe życie.

Doktor Nuch od razu podbił serca dzieci: ważnymi wskazówkami, ale także pytaniami quizowymi, które zostały nagrodzone fajnymi nagrodami. Każde dziecko mogło zabrać do domu zestaw upominkowy od Dentiste!

Doktor Nuch, już jeden z czołowych dentystów w Pattaya, był nie tylko wybitnym ambasadorem medycyny, ale także, jako członek Rotary, imponującym ambasadorem tej globalnej organizacji.
Jana Suwannasri, założycielka Rotary Club Pattaya Centre International, powitała ją ciepłymi słowami: „Rotary Club Pattaya Centre International przywiązuje ogromną wagę do zdrowia młodzieży, przekazując od najmłodszych lat wiedzę na temat opieki zdrowotnej we wszystkich aspektach”.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/