Pierwszy oficjalny chiński pociąg towarowy przez Laos przybywa do Tajlandii, co jest historycznym kamieniem milowym w transgranicznym transporcie kolejowym

Krajowy-

10 listopada 00 r. o godzinie 17:2023 rząd chiński i tajski sektor prywatny wspólnie wypuściły chiński pociąg towarowy z 35 kontenerami towarowymi.

Ostatecznym miejscem docelowym pociągu towarowego jest stacja kolejowa Map Ta Phut w Rayong w Tajlandii. Pociąg towarowy będzie podróżować przez Laos i Tajlandię, zanim dotrze na stację kolejową Map Ta Phut, podróż zajmuje około 3-4 dni.

To historyczny moment pierwszego oficjalnego kolejowego transportu towarowego z Chin do Tajlandii przez Laos.
W grudniu 2023 r. rząd Tajlandii będzie dalej transportował różne produkty rolne na stację kolejową w Chengdu, do Chin i innych krajów w Europie, takich jak Rosja, Polska, Belgia i Niemcy.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.