Turecki turysta w Pattaya rzekomo oszukany przez kobietę w aplikacji randkowej na ponad 100,000 XNUMX bahtów

Pattaya —

Według doniesień kobieta, którą poznał w aplikacji randkowej, turecki turysta został oszukany na kwotę ponad 100,000 XNUMX bahtów. Podróżując z Phuket, kobieta spotkała się z ofiarą w Pattaya i opuściła pokój hotelowy z jego gotówką i kosztownościami.

Wersję wideo tej historii można znaleźć na naszym kanale YouTube.

Ofiara, pan Ruhan T., zgłosiła swoją sytuację policji w Pattaya 20 listopada, stwierdzając, że padła ofiarą potencjalnego oszusta. Do zdarzenia doszło w niezidentyfikowanym hotelu przy Soi Pattaya Sai Song w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi.

Opowiadając policji za pośrednictwem tłumacza, Ruhan powiedział, że niecałe trzy dni temu poznał Tajkę za pośrednictwem aplikacji randkowej. Wymienili kilka pogawędek, zanim pan Ruhan zaprosił niezidentyfikowaną kobietę do Pattaya z Phuket, aby spotkać się i spędzić miło czas.

Oboje udali się na zwiedzanie Walking Street w południowej Pattaya. Po zakończeniu wycieczki pan Ruhan zgodził się udać z kobietą do wskazanego hotelu. Gdy dotarł do pokoju, gestem nakazała mu wziąć prysznic. Kiedy jednak skończył brać prysznic i wyszedł, nie mógł znaleźć kobiety.

Na początku Ruhan powiedział, że nie przywiązywał do tego dużej wagi, dopóki nie sprawdził swoich rzeczy. Odkrył, że zniknęło waluta obca o wartości około 2,100 dolarów (73,000 14 bahtów), którą miał przy sobie, oraz jego iPhone 30,000 Pro o wartości około XNUMX XNUMX bahtów. Zaniepokojony stratą, natychmiast poszedł zgłosić incydent policji w Pattaya.

W chwili obecnej policja w Pattaya analizuje nagrania z telewizji przemysłowej, aby spróbować zidentyfikować kobietę i wyśledzić ją w celu podjęcia kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.