Finał Międzynarodowego Festiwalu Fajerwerków w Pattaya kończy się olśniewającym pokazem

Pattaya —

Wieczorem 25 listopada Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Pattaya 2023 zakończył się we wspaniałym stylu, rozświetlając panoramę plaży Pattaya zapierającym dech w piersiach pokazem pirotechniki i świateł z pięciu wiodących krajów na całym świecie.

Setki tysięcy turystów, zarówno tajskich, jak i międzynarodowych, zgromadziło się na 3-kilometrowym odcinku plaży Pattaya, tworząc gęstą i ożywioną atmosferę. Podekscytowanie było wyczuwalne, gdy czołowe zespoły pirotechniczne z Chin, Malezji, Singapuru, Filipin i Serbii zaprezentowały swoje umiejętności podczas emocjonującego konkursu sztucznych ogni.

Prezentacja każdego kraju spotkała się z gromkimi wiwatami i aplauzem publiczności, a nocne niebo zamieniło się w płótno pełne żywych kolorów i olśniewających wzorów. Jednak wydarzenie to nie obyło się bez wyzwań, ponieważ masowy napływ turystów spowodował znaczne utrudnienia w ruchu.

Drogi prowadzące do i z Pattaya były zakorkowane, a wielu uczestników miało trudności z dotarciem na plażę. Sytuację pogorszyło zamknięcie Beach Road, która od 3:XNUMX do północy została przekształcona w ulicę spacerową, aby pomieścić uczestników.

Pomimo problemów na drogach same fajerwerki okazały się ogromnym sukcesem. Wydarzenie nie tylko prezentuje piękno i żywotność Pattaya, ale także pomaga podnieść turystyczną atmosferę miasta.

Gdy ostatnia seria fajerwerków rozświetliła nocne niebo, tłum wybuchł ostatnim gromkim aplauzem. Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków w Pattaya 2023 po raz kolejny ugruntował swoją reputację jednej z najbardziej spektakularnych atrakcji Tajlandii, pozostawiając niezatarte wrażenie na wszystkich, którzy mieli zaszczyt być świadkami jego wielkości.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.