Masowe konfiskaty narkotyków: w Chiang Rai skonfiskowano 1.1 miliona tabletek amfetaminy

Chiang Rai-

17 grudnia 2023 r. tajlandzcy funkcjonariusze ds. zwalczania narkotyków otrzymali zgłoszenie o przemycie narkotyków na granicy Tajlandii w Mae Ai w Chiang Rai. Według doniesień skonfiskowano ponad 1.1 miliona tabletek amfetaminy.

Według raportu funkcjonariuszy policji rzekomy przemytnik narkotyków, publicznie zidentyfikowany jako 24-letni Jajae Jasu, przewoził nielegalne substancje z granicy z Tajlandią do domu w Mueang Chiang Rai. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia od anonimowego źródła namierzyli podejrzanego.

Jednak podejrzany Jajae został zaalarmowany przez nieznane źródło i uciekł przed przybyciem policji. Policji udało się skonfiskować ponad 1.1 miliona tabletek amfetaminy przechowywanych w workach w domu.
Początkowo funkcjonariusze ds. zwalczania narkotyków skonfiskowali sporny majątek i zobowiązali się do pociągnięcia zaangażowanych osób do odpowiedzialności za ich zbrodnie, łącznie ze śledzeniem Jajae.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.