Lisa Blackpink zadebiutuje w 3. sezonie „White Lotus”.

KOMUNIKAT PRASOWY:

Tajlandzka sensacja K-popu Lalisa „Lisa” Manoban zadebiutuje jako aktorka w długo oczekiwanym trzecim sezonie ciemnej komedii „The White Lotus”. Produkcja przygotowuje się do rozpoczęcia w tym miesiącu, a premiera w lokalizacjach w Bangkoku, Phuket i Koh Samui planowana jest na rok 2025.

Do Lisy, znanej na całym świecie jako członkini odnoszącej sukcesy k-popowej grupy Blackpink, dołączy utalentowany zespół tajskich aktorów, w tym Dom Hetrakul, Patravadi „Lek” Mejudhon i Maethi „Tayme” Thapthimthong.

„Biały lotos”, którego premiera odbyła się 11 lipca 2021 r., szybko zyskał uznanie krytyków i wysoką oglądalność, co skłoniło HBO do przedłużenia serialu poza początkowy, limitowany okres sześciu części. Kolejny sezon nadal przyciągał widzów, umacniając miejsce serialu w kulturze popularnej.

Serial stworzony przez Mike'a White'a zyskał uznanie za eksplorację ludzkiej psychiki poprzez połączenie czarnego humoru i dramatu, którego akcja rozgrywa się na tle luksusowego kurortu. Serial zdobył wiele nagród, w tym 14 nagród Emmy i dwa Złote Globy, a także został uznany przez Amerykański Instytut Filmowy za jeden z najlepszych programów telewizyjnych roku 2021 i 2022.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.