Kradzież motocykla w Chonburi uchwycona kamerą

Chon Buri —

28-letni Tajlandczyk z Chonburi apeluje o zwrot skradzionego motocykla, który kupił zaledwie miesiąc temu.

18 lutego 2024 r. ofiara, pan Anoph Tepran, rozmawiała z lokalnymi mediami o złodzieju, który ukradł jego motocykl Honda Wave 125i z budynku zlokalizowanego w Naklua, Banglamung, Chonburi.

Jak wynika z nagrań CCTV, do zdarzenia doszło 17 lutego. Wysoka osoba w kasku zakrywającym twarz, czarnym ubraniu i długich spodniach podeszła do motocykla pana Anopha, złamała klamkę, a następnie odepchnęła go. Następnie złodziej spotkał wspólnika i uciekł samochodem. Cała kradzież trwała niecałe dwie minuty.

Pan Anoph wyraził swoje zaniepokojenie reporterom, stwierdzając, że motocykl był niezbędny do codziennych dojazdów jego żony do pracy i nadal jest spłacany w ramach kredytu. On też właśnie kupił rower miesiąc temu i niedawno zmienił tablicę z czerwonej na białą.

Pan Anoph złożył raport policyjny na komisariacie policji w Banglamung, a władze przeglądają nagrania z telewizji przemysłowej, aby zidentyfikować i zatrzymać podejrzanych. Pokrzywdzony nalegał, aby sprawca zwrócił motocykl.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.