Władze Banglamung zatrzymują podejrzanego sprzedającego sok Kratom

Chon Buri —

Młody Tajlandczyk został aresztowany wczesnym rankiem w piątek 1 marca za sprzedaż nielegalnego soku Kratom.

Zatrzymanie miało miejsce w podokręgu Naklua w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Po otrzymaniu zgłoszenia władze zidentyfikowały stoisko sprzedające napój, który prawdopodobnie był sokiem Kratom, przed domem przy Moo 6.

Według policji na stoisku o nazwie „YanYub Nam Kratom” najwyraźniej sprzedawano sok Kratom. Oferowała również ofertę promocyjną obejmującą jedną bezpłatną butelkę przy zakupie dziesięciu. Wyświetlone zostały także dane kontaktowe umożliwiające składanie zamówień online.

Aby dokładniej zbadać sprawę, tajny agent kupił dwie butelki napoju za 100 bahtów. Po zakupie funkcjonariusze organów ścigania ujawnili swoją tożsamość i zatrzymali sprzedawcę, pana Kannata Boonmee, 20-letniego mieszkańca prowincji Nakhon Sawan.

Przeszukanie stoiska ujawniło dodatkowe schłodzone butelki podejrzanego soku Kratom, przechowywane w plastikowych pojemnikach i zapakowane w piankowe pudełka, co daje łączną skonfiskowaną ilość 12 butelek. Wszystkie przedmioty zabezpieczono jako dowód.

Podczas wstępnego przesłuchania pan Kannat przyznał się do sprzedaży napoju. Grożą mu zarzuty związane ze sprzedażą soku Kratom bez odpowiedniego zezwolenia. Podejrzany przebywa obecnie w areszcie, a dochodzenie jest w toku.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.