AKTUALIZACJA: Policja w Pattaya ukarała norweskiego turystę grzywną w wysokości 5,000 bahtów za publiczne cudzołóstwo

Pattaya —

Policja w Pattaya w końcu była w stanie wytropić i aresztować awanturniczego podejrzanego, którego widziano uprawiającego seks na poboczu drogi w Pattaya z Tajką na początku tego tygodnia.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Mieszkańcy Pattaya wzywają policję do podjęcia działań po tym, jak zobaczyli niezidentyfikowanego obcokrajowca rzekomo uprawiającego seks z kobietą wyglądającą na Tajkę na poboczu drogi w Pattaya dzisiaj, 4 grudnia o 26 rano.

Teraz nasza aktualizacja:

Podejrzany, zidentyfikowany jedynie jako Norweg przebywający na wakacjach, został ukarany grzywną w wysokości 5,000 bahtów na komisariacie policji w Pattaya pod zarzutem publicznego lubieżności. Miał 49 lat, według szefa policji w Pattaya Pol. płk Kunlachart Kunlachai.

Mężczyzna przyznał się do angażowania się w akty cielesne ze swoim nieostrożnym partnerem na poboczu Pattaya Third Road w poniedziałek o 4 rano. Twierdził, że był bardzo pijany i niczego nie pamiętał, nawet kobiety, z którą uprawiał seks, i dowiedział się o wydarzeniu dopiero po tym, jak stało się ono wirusowe w tajskich mediach.

Mężczyzna został zwolniony po zapłaceniu grzywny. Kobieta jest jednak nadal na wolności, Pol. Płk Kunlachart powiedział, ale wkrótce zostanie aresztowana i zapłaci za swój czyn.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.