AKTUALIZACJA: Główny podejrzany podobno przyznaje się do zamordowania kobiety z Pattaya

Pattaya —

Główny podejrzany poszukiwany w brutalnym morderstwie młodej kobiety z Pattaya podobno przyznał się do zamordowania kobiety z potłuczonym szkłem w ramie obrazu z powodu sporu finansowego, według policji w Pattaya.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Główny podejrzany o brutalne morderstwo młodej kobiety z Pattaya został aresztowany w wiosce niedaleko prowincji Kalasin w Sakon Nakhon w północno-wschodniej Tajlandii.

Teraz nasza aktualizacja:

Podejrzany o zabójstwo, pan Watcharaphon Ansongkram lub Kik, nazywany „Kik Kilo 10”, 39-latek, przybył dziś o godzinie 10 rano, 24 maja, na posterunek policji w Pattaya, aby przeprowadzić przesłuchanie w sprawie zabójstwa młodej kobiety z Pattaya , 32-letnia pani Rattana Thammarak.

Odpowiadając na pytanie zespołu The Pattaya News, Watcharaphon krótko stwierdził, że przeprosił za incydent przed wejściem na stację.

Watcharaphon został aresztowany w wiosce Kut Bak, która leży na granicy północno-wschodniej prowincji Kalasin w Tajlandii. Ukrywał się w małej drewnianej chatce, gdzie został aresztowany przez funkcjonariuszy policji, którzy następnie przetransportowali go z powrotem do Pattaya, gdzie popełniono przestępstwo.

Mężczyzna narodowości tajlandzkiej wyglądał na spiętego, miał nacięcia i ślady ugryzień na lewej dłoni między kciukiem a palcem wskazującym, poinformował zespół The Pattaya News z komisariatu policji.

Według wywiadu z Pol. Prowadzący sprawę płk Thanapong Phothi, komendant komisariatu policji w Pattaya, podejrzany stwierdził podczas wstępnego przesłuchania, że ​​nie miał zamiaru zabić ofiary, a jedynie, że działał pod wpływem impulsu.

Jeśli chodzi o motyw, Watcharaphon podobno twierdził, że ofiara odmówiła zwrotu 30,000 XNUMX bahtów, które była mu winna, co skłoniło go do zabicia jej, powiedział płk Thanapong.

Kontynuował, że zabójstwo miało miejsce 16 maja, kiedy Watcharaphon i zmarła pani Rattana wdali się w gorącą kłótnię o powyższe pieniądze. Podejrzany próbował odebrać od niej pieniądze, ta jednak stawiała opór i zaczęła podnosić głos. W odpowiedzi Watcharaphon zakrył jej usta dłonią i ścisnął jej gardło, powodując, że pani Rattana walczyła i ugryzła go w rękę.

Podczas walki obaj przypadkowo zderzyli się z ramą obrazu w kompleksie mieszkaniowym ofiary, powodując jej upadek i rozbicie. Pani Rattana podobno chwyciła kawałek szkła i pobiegła za podejrzanym. To rozwścieczyło podejrzanego, który następnie złapał kawałek szkła i kilkakrotnie dźgnął ofiarę w szyję, twarz i ramię, aż stała się bezruchu, po czym uciekł, powiedział płk Thanapong.

Jednak nadinspektor powiedział, że podejrzany był dopiero na wczesnym etapie przesłuchania. Policja w Pattaya zorganizuje konferencję prasową, aby podać dokładne szczegóły morderstwa jutro, 25 maja, podczas gdy w międzyczasie podejrzany będzie intensywnie przesłuchiwany, powiedział płk Thanapong.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.